W ten świąteczny czas…

Przedświąteczny piątek był dla naszej społeczności dniem szczególnym, dniem wspólnego świętowania. Na początku każda z klas przygotowała swoje stoły wigilijne, następnie zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby podziwiać piękne jasełka przygotowane w tym roku przez uczniów klas drugich. Dzieci pod kierunkiem swoich pań Renaty Gawędy, Anety Kościuk, Justyny Stańczak oraz Natalii Kuliberdy wprowadziły nas w cudowny czas Bożego Narodzenia. Za pomocą pantomimy, pięknego tańca oraz śpiewu opowiedziały historię narodzin Jezusa. Dziękujemy paniom oraz uczniom klas drugich, dzięki którym mogliśmy doświadczyć tych artystycznych wrażeń.

Po krótkiej przerwie każda z klas przedstawiła przygotowaną wcześniej kolędę lub pastorałkę. Następnie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniej przystrojoną klasę, w którym wyróżniono klasy II b oraz VII. Po wspólnej modlitwie udaliśmy się do swoich klas, aby tam połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia oraz zjeść przygotowane smakołyki.

Było świątecznie, było wesoło, a to wszystko można zobaczyć na filmie i zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia relacji. Wesołych świąt!

Więcej zdjęć