KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Choć za oknem powoli czuć zimę w powietrzu i coraz częściej poranki witają nas chłodem, tak 25 listopada w naszej szkole w Brzezince temperatura sięgała zenitu!
A to wszystko za sprawą gorących serc i dobrych dusz, których tego dnia u nas nie brakowało… Świąteczny kiermasz, który odbył się tego dnia, połączył wiele osób. Wszystkim przyświecał jeden cel- wsparcie Rodzin, których najcenniejszy skarb- Dziecko, boryka się z przewlekłą chorobą i każdego dnia walczy o zdrowie.

             Kiermasz ten, przygotowany przez grupę szkolnego wolontariatu, wsparło wiele osób- nauczyciele, uczniowie, rodzice, przyjaciele, znajomi, a także Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Podarowali swój czas oraz ręcznie wykonane ozdoby. Wszystkie świąteczne cudeńka stworzone były od serca i wraz z nimi płynęły najlepsze życzenia dla każdego! Gorąco dziękujemy każdemu, kto dołączył do tej akcji! A tych, którzy mieli szczere chęci, lecz nie zdążyli, zapraszamy na kolejne akcje charytatywne, które na pewno jeszcze odbędą się w naszej szkole!
                                                                                 Z pozdrowieniami- Wolontariat Szkolny 🙂